41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

День села Грузьке

У переддень святої Трійці, площа біля приміщення сільського Будинку культури   в селі Грузьке наповнилась гаміром та сміхом. Багато грузчан зібралися відзначити День села.

На площі можна було поласувати смачними шашличками , смаколиками східної кухні. Працювала торгівля.  Для дітей працювали батути. Відбувся святковий концерт. Жителів громади зі святом привітали сільський голова Вихрицький Павло Петрович та депутат районної ради, краєзнавець, Куртась Анатолій Іванович.

Здавна так повелося, що молоде покоління шанобливо ставиться до людей поважного віку.  Свято по праву  розпочали із шанування людей, які є гордістю сільської громади. На їх долю випав непосильний тягар війни.

У селі Грузьке проживає інвалід Великої Вітчизняної війни – Бур Василь Іванович та  учасники бойових дій Ботезат Костянтин Валентинович, Дешевий Руслан Вікторович, Пирлик Олексій Петрович, Пирлик Станіслав Олексійович, Чернушенко Сергій Володимирович.

На сьогодні село Грузьке це 792 жителі, розвинута інфраструктура, до якої входять: будинок культури, школа, дитячий садок, пересувне відділення поштового зв’язку, медпункт, торгова мережа, Грузчанське лісництво та Грузчанський цех переробки деревини.  Слова вдячності лунали на адресу вчителів школи та працівників дитячого садка «Ягідка»      Подяки від  виконкому сільської ради були адресовані спонсорам свята  Польщі Максиму Володимировичу, Семенів Миколі Миколайовичу, Курку Олександру Миколайовичу, Соколову Сергію Валерійовичу, Климову Олегу  Юрійовичу. За підтримку районних змагань, які представляли Грузчанську територіальну громаду та за участь в змаганнях висловили  подяку Співаку Євгену Володимировичу, Луцику Михайлу Миколайовичу та Петренку Олександру Володимировичу . За підтримку спортивної роботи на селі висловили  подяки підприємцям Василенку Володимиру Миколайовичу, Козел Володимиру Миколайовичу  та Карась Миколі Миколайович.  За надання допомоги дитячому садку подяки були вручені підприємцям Артюх Вікторії Вікторівні та Шахбазову Діловару Даврушевичу.

За надання допомоги в організації проведення Дня села подяки отримали  Шахбазов Давруш та Колесник Оксана Олексіївна.

Привітали    родини, які багато  років живуть у парі :  у злагоді , у  мирі , любові  і взаєморозумінні. Ці люди завжди залишалися вірними один одному, розділяли разом щастя і горе.   Це родини Смик Миколи Костянтиновича та Лідії Дмитрівни, Смик Леоніда Костянтиновича та Євдокії Григорівни, Сердюк Дмитра Яковича та Олександри Йосипівни, Бабич Петра Олександровича та Любові Олександрівни, Іващенко Юрія Володимировича та Варвари Петрівни , які  прожили  разом більше 50 років, виховали  діточок  , діждалися  внуків , правнуків.

Музичні вітання адресувались найстарішому  жителю  села  Грузьке  Буру Василю Івановичу, якому 22 лютого виповнилося 94 роки. Це  добра  та   чуйна людина.  Він іскриться оптимізмом і надією, а  також  Володимиру та Світлані Солодовник, які нещодавно стали на весільний рушник .

Роки летять, та село не старіє, воно молодіє з кожним роком.  За цей рік до нас в нашу сільську родину лелеки принесли 3 маленьких жителів села  це Перенчук Давід, Кузьменко Крістіна та Трейко Євгеній , який є наймолодшим жителем села.

Так повелося, що в сучасній родині зростає одна – дві дитини. Навіть у селі вже нечасто зустрінеш багатодітну родину . а в нашому селі їх 5.

У сім’ї Бабич Віри Олександрівни та сім’ї Шахбазова Руслана та Маіри   ростуть по   три доньки. Один син і дві донечки зростає у сім’ї Арсланова Анвара та Гульнар  та сімї Шахбазова Діловара та Бахії

Проживають у селі і жінки, матері-героїні.  Це Головченко Варвара Іванівна, Пирлик Євгенія Олександрівна, Фесенко Ганна Олександрівна Арсланова Етібар Жавдатівна, Шахбазова Ойша Руштіївна, Алєксєєнко Віра Худайбергівни.

На адресу всіх цих шанованих людей лунали слова привітання та музичні привітання.

 Святкового настрою жителям громади надавали гості із села Лукнове Коропського району Чернігівської області, які після концерту провели дискотеку.

Изображение 857

 

Изображение 858

Изображение 864

Изображение 865

Изображение 874

Изображение 878

Изображение 880

Изображение 886

Изображение 889

Изображение 890

Изображение 895

Изображение 905