24252627282930
31

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На Кролевеччині відбувся Чемпіонат України з орієнтування на лижах

15-19 лютого 2018 року у с.Реутинці Кролевецького району відбувся командний Чемпіонат України, Кубку України (фінал) зі спортивного орієнтування на лижах ( ІІІ-ІV ранг) загальна чисельність яких складала 183 учасника.

До Реутинського аграрного ліцею з’їхалися усі найсильніші орієнтувальники України з дев’яти областей (Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Сумської, Черкаської ,Чернігівської) та міста Києва. Всього на лісових дистанціях змагалося 28 майстрів спорту України, 45 кандидатів у майстри спорту та спортсмени масових розрядів — всього 19 команд, а також 7 ветеранських команд. Змагання очолював суддя національної категорії Шкура Володимир Михайлович, інструктор-методист ДЮСШ «Олімп» (м. Кролевець). Змагання  проходили у мальовничих місцях нашого району. У перший день змагань спортсмени змагалися на подовженій дистанції з масового старту. Краще всіх виступили спортсмени міста Києва та Київської області.  Серед чоловіків на дистанції довжиною близько 16 км не було рівних Журавлю Арсену з Чернігівської області, друге місце зайняв Стрижак Артем з м.Києва, третє Гичко Віталій з Київської області. У елітній групі серед жінок перше  місце зайняла Захарова Поліна з Вінницької області, друге Стрижак Христина з міста Києва, третє Джулай Віталіна з Черкас.

На святковій церемонії відкриття змагань були присутні: представник міністерства молоді та спорту України Віталій Петров, віцепрезидент федерації спортивного орієнтування України Олег Постельняк, депутат обласної ради Володимир Горох, керівництво району та міста, які тепло привітали всіх учасників та нагородили переможців першого дня змагань.

Захопливою та видовищною на другий день виявилась  3-х етапна естафета. Перше місце зайняла команда м. Києва, друге — команда Чернігівської області, третьою стали представники Київ-1. Серед жінок не було рівних спортсменкам з Вінницької області. Другою стала команда Черкаської області, третьою —  м.Київ.

В останній день змагань спортсмени змагались на короткій дистанції з роздільного старту. У чоловіків  весь п’єдестал зайняли спортсмени м.Київа. Серед жінок першою стала Стрижак Христна, друге та третє місце посіли спортсменки з Вінницької області Дзема Катерина та Захарова Поліна. У командному заліку перше місце виборола команда м.Києва, друге місце вибороли спортсмени з Київської області, третіми стали спортсмени Чернігівської області. Серед ветеранів рівних не було команді м. Києва.

За результатами напруженого спортивного сезону, виступів на етапах Кубку України, серед чоловіків перше місце зайняв Стрижак Артем з  м.Київ, друге — Марич Костянтин (м.Київ), третє — Калінкін Олександр (м.Київ).  Серед жінок перше місце зайняла Захарова Поліна з Вінницької області, друге — Стрижак Христина з м.Київ, третє — Карпенко Юлія з Львівської області.

Команда з Кролевеччини також брала участь у Чемпіонаті України й показала достойний результат. Це вихованці районної станції юних туристів : Дамір Арбобов, Олександр Печенов, Ярослав Ткаченко, Денис Рева, Олег Левітін та Вікторія Саприка.

Зазначимо, що після проведених змагань, збірна команда України  приймає участь у Чемпіонаті Світу серед студентів зі спортивного орієнтування на лижах у Естонії, який розпочався 20 лютого 2018 року. Бажаємо перемог українським спортсменам на міжнародному рівні.

Підводячи підсумки зазначимо, що змагання на Кролевецькій землі пройшли на високому рівні, учасники, судді та гості спортивних заходів залишилися задоволені результатами та організацією змагань. Спортсмени дякували директору закладу Чечелю Валерію Вікторовичу та всім працівникам Реутинського аграрного ліцею за теплий прийом та гостинність.

DSC_5537 DSC_5544 DSC_5554 DSC_5603 DSC_5624 DSC_5643 DSC_5771 DSC_5972 DSC_5976 DSC_6242 DSC_6280