41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

«Без Закону України «Про освіту» важко рухатись вперед, і в цей період ми зобов’язані не наробити помилок»

На цьому наголосив голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко під час засідання колегії Кролевецької районної державної адміністрації, яке відбулось 27 квітня в залі засідань районної ради.

На колегії були розглянуті питання:

За ініціативи голови районної ради Миколи Авраменка порядок денний колегії був доповнений нагальними питаннями:

  • Про план створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів Кролевецького району на період до 2018 року;
  • Про ліквідацію Зазірківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Кролевецької районної ради Сумської області;
  • Про реорганізацію шляхом пониження ступеня «Білогривського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Кролевецької районної ради Сумської області» в Білогривський  навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Кролевецької районної ради Сумської області;
  • Про  реорганізацію шляхом пониження ступеня Яровського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Кролевецької районної ради Сумської області в Яровський  навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Кролевецької районної ради Сумської області.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Станіслава Масалиги розроблений проект мережі опорних загальноосвітніх навчальних закладів освітніх округів Кролевецького району. У районі їх планується створити шість. У зв’язку з припиненням фінансування за рахунок освітньої субвенції з 01 вересня 2016 року малокомплектних шкіл, а саме шкіл, в яких навчається менше ніж 25 дітей – на колегії розглядалось питання про  ліквідацію Зазірківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Кролевецької районної ради Сумської області. Зі своїми пропозиціями виступила Зазірківський сільський голова Галина Лавринець, яка запропонувала Зазірківський НВК включити до опорного навчального закладу Мутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В обговоренні зазначених питань брали участь Алтинівський, Яровський, Білогривський, Ленінський, Локнянський  сільські голови.

Колегією прийнято рішення про винесення цих питань на розгляд чергової сесії районної ради.

Микола Авраменко дав доручення сільським головам, перед тим, як розглядати ці питання на сесії районної ради — організувати зустріч начальника відділу освіти райдержадміністрації, керівництва району з батьками та педагогічними колективами Зазірківського, Білогривського та Яровського НВК для їх обговорення.

У зв’язку з реорганізацією навчальних закладів району, будуть вивільнені приміщення  навчальних закладів, що можуть бути використані для проживання  прийомних сімей,  дитячих будинків сімейного типу, — голова районних парламентарів запропонував службі у справах дітей Кролевецької районної державної адміністрації звернутися до служби у справах дітей Сумської обласної  державної адміністрації з пропозицією щодо організації проживання  бажаючих сімей переселенців у селах  Білогриве та Зазірки  Кролевецького району.

Після закінчення колегії працівники виконавчого апарату районної ради провели навчання сільських голів та секретарів. Розглядались питання здачі в оренду водних об’єктів, видалення аварійних дерев за межами населених пунктів, збору коштів та продуктів харчування для відправлення бійцям в зону АТО.

Керівник Кролевецького районного сектору управління державної міграційної служби у Сумській області Олександр Білогруд дав роз’яснення щодо питань реєстрації місця проживання, прибуття, вибуття громадян та відповідної звітності.

DSCN4977 DSCN4980 DSCN4985 DSCN4996