41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

АНДРІЙ ДЕРКАЧ: «Експеримент із запрошенням на керівні посади до КМУ «інтуристів» не вдався»

Народний депутат України Андрій Деркач провів робочу зустріч із сільськими головами, депутатами міської, районної ради від політичної партії «Воля народу» та громадськістю. Участь у заході взяв  й  депутат обласної ради Олег Бояринцев.

На початку зустрічі були окреслені найболючіші проблеми сільських територій Кролевецького району. Сільські голови звернулися до Андрія Деркача  з проханням посприяти   у вирішенні питань а саме:  у капітальному ремонті об’єктів соціальної інфраструктури, ремонті доріг, не допустити закриття малокомплектних шкіл, виплаті прописаних у договорах допомог від молокопереробного підприємства, куди населення здає молоко, тощо. Голова Червоноранківської сільської ради  Юрій Замула висловив думку жителів щодо недоцільності перейменування їхнього населеного пункту, який було визначено у рамках виконання законодавства про декомунізацію.

До присутніх була доведена інформація про розроблені для участі в конкурсі на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік  проекти. Вони передбачають проведення заходів з енергозбереження у  Кролевецькій СШ № 1 та ЦРЛ, капітальні ремонти у  сільських Будинках культури Бистрика, Буйвалового, Дубович, Ярового, центру дозвілля в Ярославці на загальну суму близько 9 мільйонів гривень. Наразі проводиться конкурс поданих проектів.

Щодо ремонту доріг в Кролевецькому районі, Андрій Деркач зауважив, що через нестачу коштів у Державному бюджеті виконати необхідний об’єм робіт не вдасться, проте  спільно з народним депутатом Ігорем Молотком вони лобіювали включення до переліку на цей рік дорогу: Шостка-Кролевець. Критичною, на думку депутата обласної ради Олега Бояринцева, є стан дороги Кролевець-Путивль і потрібно вишукувати можливості провести і її ремонт.

Народний депутат відреагував на занепокоєння сільських голів щодо закриття малокомплектних шкіл: «У цьому році питання закриття шкіл не варто розглядати, бо рік є критичним і непоказовим з точки зору економіки.» Андрій Деркач висловив своє бачення щодо політичного та економічного стану справ в державі: «На мою думку, «точка неповернення» в українській економіці вже пройдена. Про неї зараз уже й не згадують, а людям дурять голову перестановками фігур в Кабміні, яка не змінить ситуацію на краще. Експеримент із запрошенням на посади «інтуристів» не вдався.

«Яку галузь не візьми – провал. Але найголовніше це те, що на державному рівні відсутнє бачення економічного розвитку країни. Доки не прийде розуміння, що окрім нас самих — ніхто не допоможе витягнути країну із прірви. Тому, немає часу  сваритися за партійні переконання. Вже довгий час ми один-одному відкрито і чесно дивимося в очі і повинні кожен на своєму місці намагатися утримати і мінімізувати наслідки так званих «реформ» для населення», – акцентував на завершення народний обранець.

1 2 DSC_4922 DSC_4923 DSC_4936