41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Ада Роговцева «В кожній людині повинна бути іскра добра»

21 жовтня  мабуть уся Сумщина зібралася на благочинну творчу зустріч з народною артисткою СРСР, героєм України, актрисою театру і кіно яку шанують у всій країні – Адою Роговцевою. Захід відбувся у Сумському академічному театрі ім.Щепкіна мета якого-допомоги юній жительці  міста Кролевець – Владиславі Олександренко, яка потребує післяопераційного лікування та відновлення своїх сил.

             Глядачів  актриса порадувала невеликими фрагментами фільмів де вона ще зовсім молода. А потім продекламувавши вірші народних поетес Ліни Костенко та Лесі Українки, народна артистка  продемонструвала на сцені уривки зі своїх найулюбленіших вистав. Підтримати свою маму, а для когось і свого творчого керівника, приїхала донька Ади Роговцевої  актриса театру і кіно, режисер Катерина Степанкова, актриса Світлана Орліченко.  Вони разом читали вірші та розігрували невеликі вистави.

             «Людині багато не треба, але потрібно велике багатство душі, щоб вслухатися, вдивлятися та співпереживати за чуже горе. В кожній людині повинна бути  іскра добра та якась мета у житті. Моя ціль – допомагати тим, хто захищає нашу територіальну цілісність на передовій та тим, хто бореться зі смертю задля того, щоб вижити » — наголосила велика акторка та просто талановита жінка Ада Роговцева і попросила сумчан не залишатися байдужими до чужої біди.

                Ця дівчика, заради якої все і відбувалось – з Кролевця. У неї патологія головного мозку. Зараз знаходиться в м.Київ на лікуванні. Фінансів у родини не достатньо, тому батьки звернулися до депутатів та керівників району й області.

              На творчій благодійній зустрічі були й керівництво обласної ради – голова ради Семен Салатенко та його перший заступник Анатолій Річкаль і депутати , а також делегація з Кролевеччини працівники районної ради очолювані заступником голови Сергієм Побивайлом, голова районної державної адміністрації, працівники галузей охорони здоров’я, освіти, культури та ін..

             Ініціатором благодійної зустрічі  є депутат обласної ради, головний лікар КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох. Володимир Васильович заявив, що ми маємо відновити втрачене здоров`я хворої кролевчанки і подякував Аді Роговцевій за небайдужість та щиру доброту її серця. А також зазначив, що питання надання допомоги хворій дитині перебуває на постійному контролі голови Кролевецької  районної ради Миколи Авраменка. Також депутатський корпус Кролевецької міської ради одноголосно прийняв рішення про надання допомоги  Олександренко Владиславі.

              Активну участь в  наданні допомоги дівчинці взяв  народний депутат України Андрій Леонідович Деркач, завдячуючи якому Владиславу було госпіталізовано та за його фінансової підтримки  18 жовтня проведено операцію в інституті нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова м.Київ.  Зі слів мами Влади – Марини Олександрівни, дівчинка  почувається добре.

            Сьогодні ми маємо приклад коли всі разом, згуртувавшись зробили неоціненне —  подарували життя дівчинці.

res_2

res_3

res_7

res_4