41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Стипендії отримали юні інтелектуали і спортсмени Кролевеччини

Кролевеччині є ким пишатися. Це потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, яка з року в рік примножує славу рідного краю новими здобутками не тільки на обласному рівні, але й всеукраїнському. А досягати таких вершин їм допомагають як особисті якості, так і постійна допомога та  підтримка фахівців своєї справи, батьки.

Слова шани й безмежної вдячності юним інтелектуалам, їх наставникам, батькам адресував голова районної ради Микола Авраменко . Переможці олімпіад отримали нагороди, також були відзначені кращі з кращих педагоги та вручені Подяки колективам загальноосвітніх шкіл району, котрі підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад.

«Україна є, була і завжди буде, адже з такою талановитою молоддю у нас є майбутнє, і створюємо його ми своїми руками», — висловили впевненість керівники району.

Список

обдарованих учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань

пор Прізвище, ім’я, по батькові учня, якому призначається стипендія Клас Базова  дисципліна,успіхи в спортивних змаганнях Місце  
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької районної ради
1. Матьоха  Яна Анатоліївна 7 Математика ІІ
2. Сущенко Анна Валеріївна 8 МатематикаХіміяГеографія ІІІІІІІІІ
3. Возняк Іван Миколайович 8 Фізика ІІІ
4. Александров Андрій Едуардович 8 Біологія ІІ
5. Гурікова Катерина Олегівна 9 Біологія ІІІ
6. Гребенець Анастасія Сергіївна 10 ГеографіяБіологія ІІІІ
7. Кошовенко Олексій Андрійович 10 Географія ІІІ
8. Харченко Олексій Сергійович 10 Біологія ІІІ
9. Душко Анастасія Сергіївна 11 Російська мова і література ІІІ
10. Віткіна Анна Ігорівна 11 Біологія ІІІ
Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша Кролевецької районної ради
11. СтожокЮлія Олександрівна 11 ПравознавствоІсторія ІІІІІІ
12. Ялинна Марина Олександрівна 11 Економіка ІІІ
13. Бондарець Артем Павлович 11 Інформатика І
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Кролевецької районної ради
14. Сахно Вячеслав Сергійович 8 Хімія ІІІ
15. Кравченко Дмитро Валерійович 9 Правознав-ствоГеографіяФізикаІсторія  ІІІІІІІІІІІІ
16. Чередник Віталій Юрійович 9 Історія ІІ
17. Коваленко Тетяна Володимирівна 10 Фізика ІІ
18. Сердюк Катерина Сергіївна 10 Хімія ІІІ
19. Демченко Антон Олександрович 11 Географія ІІІ
Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької районної ради
20. Булах Анна Юріївна 9 Трудове навчання ІІІ
21. Поладич Євгеній Костянтинович 9 Трудове навчання ІІІ
22. Калюжний Андрій Сергійович 9 Хімія ІІІ
23. Сущенко Анастасія Миколаївна 9 Інформаційні технології ІІІ
24. Бихно Катерина Валеріївна 10 Українська мова і література ІІІ
Кролевецька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №3 Кролевецької районної ради
25. Велесь Олександр Ігорович 6 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
26. Макаренко Вадим Олександрович 7 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
27. Малиш Анастасія Дмитрівна 7 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
28. ОгнєваВалерія Володимирівна 8 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
29. Проценко Катерина Олександрівна 8 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
30. КравцовДенис Вячеславович 9 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
31. СергієнкоВадим Олександрович 9 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
32. МельникАнна Миколаївна 10 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
33. Єфіменко Олександр Олександрович 11 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
34. Грищенко Віталія Олексіївна 11 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
35. ЦвєтусРоман Миколайович 11 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» І
Кролевецька районна станція юних туристів Кролевецької районної ради
36. Оболоник Дмитро Олександрович 10 Чемпіонат Сумської області серед юнаків зі спортивного туризму І
37. КозловАнатолій Вікторович 9 Відкрита першість Сумської області з кульової стрільби І
Кролевецька районна станція юних техніків Кролевецької районної ради
38. Поповченко Анатолій Олегович 11 Чемпіонат Украї-ни зі спортивної радіопеленгації серед учнівської молоді І
Кролевецька районна станція юних натуралістів Кролевецької районної ради
39. Гончаренко Андрій Євгенович 9 Обласна виставка-конкурс декора-тивно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І
40. Біляченко Владислав Валерійович 7 Обласний конкурс «Нехай завжди квітує дерево родинне» І
Кролевецька районна дитячо-юнацька спортивна школа Кролевецької районної ради
41. Клиндух Дмитро Анатолійович 7 Чемпіонат області з дзюдо Всеукра-їнський турнір «Кубок перемоги» (м. Ромни)Всеукраїнський турнір «Кубок перемоги» (м. Суми) ІІІІІІІ
Кролевецький районний Будинок дітей та юнацтва Кролевецької районної ради
42. КовбасаНаталія Вікторівна 4 Художньо-мистецька акція «Мир і війна у малюнках дітей Сумщини» І
43. Фірсова Катерина Володимирівна 5 Конкурс «Юні художники Сумщини» І
Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької районної ради
44 Михайленко Денис Олександрович 9 Інформатика ІІ
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Кролевецької районної ради
45 Носкова Анастасія Олегівна 9 Трудове навчання І
Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша Кролевецької районної ради
46 Дробниця Марія Вікторівна 11 Українська мова і літератураІнформаційні технології ІІІІІ

СПИСОК

 учителів Кролевецького району, які підготували переможців ІІІ та ІVетапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2016-2017 навчальному році

№ з/п Учитель, що підготував Школа Предмет
1. Репринцева Ольга Іванівна СШ №1 Біологія
2. Шепетун Ольга Василівна СШ №1 Географія
3. Акименко Наталія Олександрівна СШ №1 Математика
4. Івашина Наталія Вікторівна СШ №1 Хімія
5. Груша Людмила Миколаївна СШ №1 Фізика
6. Геращенко Світлана Василівна СШ №1 Математика
7. Лук’яненко Неля Григорівна СШ №1 Російська моваі література
8. Яценко Станіслав Григорович ЗОШ №2 ІнформатикаІнформаційні технології
9. Тарабан Ніна Павлівна ЗОШ №2 Українська мова ілітература
10. Пасяк Владислав  Володимирович ЗОШ №2 Правознавство, історія
11. Мамай Валентина Федорівна ЗОШ №2 Економіка
12. Лисенко Лариса Петрівна СШ №3 Хімія
13. Галанов Олександр Миколайович СШ №3 Фізика
14. Медвідь Ольга Юріївна СШ №3 Трудове навчання
15. Рубан  Катерина Олексіївна СШ №3 Географія
16. Головашова Любов Олександрівна СШ №3 Історія, правознавство
17. Авраменко  Юлія Леонідівна СШ №3 Хімія
18. Ганашок  Інна Анатоліївна ЗОШ №5 Трудове навчанняІнформаційні технології
19. Хиля  Неоніла Миколаївна ЗОШ №5 Хімія
20. Марченко Світлана Анатоліївна ЗОШ №5 Українська мова ілітература
21. Овсієнко Володимир Петрович ЗОШ №5 Трудове навчання

                                                                                     

СПИСОК

 учителів та керівників гуртків Кролевецького району, які підготували переможців обласного та Всеукраїнського рівня у 2016-2017 навчальному році

 

№ з/п Учитель, що підготував Школа Напрямок
1 Пономарчук Дмитро Васильович Районна дитячо – юнацька спортивна школа Дзюдо
2 Дера Юлія Олександрівна Районний будинок дітей та юнацтва Образотворче мистецтво
3 Пирлик Злата Ігорівна Районна станція юних натуралістів Декоративно ужиткове мистецтво
4 Ростальна Наталія Миколаївна Районна станція юних туристів Спортивні  змагання з пішохідного туризму
5 Булах Тетяна Василівна Районна станція юних натуралістів Декоративно ужиткове мистецтво
6 Скиба Анатолій Миколайович Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріоти-чного фестивалю «Козацький гарт
7 Помазан Олександр Геннадійович Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ІV етап Всеукраїнського фізкультурно-патріоти-чного фестивалю «Козацький гарт

IMG_3921

IMG_3920

DSC_0075

IMG_3928

IMG_3936

DSC_0041

DSC_0044 DSC_0051 DSC_0056 DSC_0070 IMG_3949 IMG_3966 IMG_3972 IMG_3980

IMG_3995

DSC_0076