41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

20 травня відбулася 40 сесія Кролевецької районної ради шостого скликання

На сорокову сесію районної ради шостого скликання, що відбулася 20.05.2015, та тривала рекордних 4 години, виносилось понад 30 питань, що були попередньо розглянуті на засіданнях профільних комісій та президії районної ради.

На сесію з’явилось і зареєструвалось 30 депутатів із 44 обраних.

Перед початком розгляду питань головою районної ради Миколою Авраменком були озвучені два депутатські запити депутата районної ради Оникієнка В.Б. Перший був адресований головам районної райдержадміністрації та районної ради і стосувався оптимізації мережі освітніх закладів. Він знайшов підтримку депутатського корпусу і був одноголосно підтриманий. Що ж стосується другого запиту, в якому Віктор Борисович намагався з’ясувати за рахунок яких коштів здійснювалось виготовлення та доставка банерів, проводились роботи по їх монтажу напередодні 9 травня, то для прийняття даного рішення не вистачило голосів. Голова районної ради довів до відома депутатів, що всі роботи по виготовленню банерів були профінансовані народним депутатом України Андрієм Деркачем.

Микола Мачульський звернувся із запитанням до голови районної ради стосовно того, що на 9 травня біля будівлі районної ради не був вивішений прапор Перемоги. Дане усне звернення було розглянуте в порядку депутатського запиту і поставлено на голосування. За даний депутатський запит віддали свої голоси 17 депутатів із 23 необхідних, тому його було відхилено.

Головним питанням сесії був звіт голови Кролевецької районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району за 2014 рік. Олег Володимирович у своєму звіті висвітлив найактуальніші питання соціально – економічного і культурного розвитку, на вирішення яких були спрямовані зусилля виконавчої влади, громади та депутатів органів місцевого самоврядування району у звітному періоді.

З питанням до голови районної державної адміністрації звернулись районні депутати, зокрема Валерій Чечель, який поцікавився перспективними планами по ремонту доріг районного та обласного підпорядкування, які сьогодні знаходяться практично в аварійному стані. Хиля В.І. акцентував увагу депутатів на відсутності залізничного сполучення з обласним центром. Голова районної ради зазначив, що з 26 травня тричі на тиждень буде курсувати потяг по маршруту Суми-Зернове

У ході обговорення звіту голови райдержадміністрації, Іван Коропець наголосив на незадовільну роботу керівників міста та сільських рад району в частині проведення заходів з благоустрою, боротьби з «розповсюдженням» стихійних сміттєзвалищ. Звернувся до Олега Кучерявого щодо необхідності запрошення на колегію екологічної служби та зобов’язати міського та сільських голів проводити раз у місяць організовано вивезення сміття. Крім того Іван Миколайович зосередив увагу голови райдержадміністрації на роботі служб, які займаються збором вторсировини, на безконтрольне випилювання придорожніх смуг та необхідності збереження по максимому мережі всіх сільських шкіл.

Віктор Оникієнко звернувся до головуючого про необхідність дотримання регламенту, а саме надавати можливість задати питання чи виступити лише депутатам, а громадськості, яка присутня на сесії не порушувати дисципліну, викрикуючи свої запитання чи репліки, а використовувати своє право згідно Закону України «Про звернення громадян». У разі подальшого порушення порядку ведення сесії громадянами, що прийшли на сесію без запрошення, забезпечити присутність в залі представників райвідділу міліції.

Зважаючи на звернення депутатів районної ради Миколою Авраменко було поставлено на голосування питання присутності на сесії громадян, які порушують регламент роботи сесії та порядок у залі, забирають час у депутатів. Микола Мачульський зазначив, що всі повинні дотримуватися регламенту проведення сесії.

Депутати також взяли до відома інформацію прокурора Кролевецького району Сергія Дем’яненка щодо стану законності на території Кролевецького району, підсумки роботи прокуратури району за 2014 рік.

Жваве обговорення у депутатів викликало питання «Про затвердження Порядку доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг та архівних справ комунального підприємства «Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації», по якому доповідав заступник голови райдержадміністрації Андрій Писаренко. Після виступів директора КП «Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації» Михайла Денисенка, консультанта голови Віри Гриценко у депутатів виникло багато питань, тому даний Порядок не був підтриманий депутатським корпусом. Оскільки це питання напряму пов’язане з питанням затвердження районної цільової програми зі створення містобудівного кадастру на 2015-2016 роки у Кролевецькому районі, то депутатами було прийнято рішення про повернення цих двох питань на доопрацювання.

З блоку фінансових питань виступила т.в.о. начальника фінансового управління Кролевецької РДА Неля Судак. Доповідач ознайомила депутатів з виконанням власних та закріплених доходів по районному бюджету та зведеному бюджету Кролевецького району, фінансуванням видатків по галузям соціально-культурної сфери за підсумками І кварталу. Крім того, депутати внесли зміни до районного бюджету, затвердивши розпорядження  голови районної державної адміністрації, що були видані в міжсесійний період. Були затверджені обсяги іншої субвенції, переданої сільським радами районному бюджету на утримання мережі закладів освіти та культури, державному бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів для Кролевецького РВ УМВС України в Сумській області та Державної пожежно-рятувальної частині №22 в місті Кролевець, тощо.  

З питання «Про виконання рішень районної ради від 23.01.2015 «Про оптимізацію ліжкового фонду Кролевецької ЦРЛ» та «Про створення хірургічного відділення з травматологічними ліжками в Кролевецькій ЦРЛ» головний лікар інформувала присутніх в контексті працевлаштування працівників, які підлягали скороченню при проведенні даної оптимізації. Олена Пінчук наголосила, що вся процедура відбувалася згідно чинного законодавства, всі працівники були запропоновані інші посади в межах наявних вакансій, два працівники, які відмовилися від запропонованих посад, були скорочені.

З питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів та надаються в оренду доповів заступник начальника відділу Державного земельного агентства по Кролевецькому району Олександр Коханов.

На сесії було заслухано начальника Кролевецького районного сектору Управління ДСНСУ в Сумській області Михайло Шкарупа, який доповів про протипожежний стан в Кролевецькому районі, та заступника начальника Кролевецького РВ УМВС Андрій Демченко з інформацією про забезпечення громадських місць технічними засобами контролю за станом громадського порядку.

З інших питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.


1

2

3

4

5

6

7

 

0