41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Постійні комісії Спаської сільської ради

Постійні  комісії Спаської сільської ради

 шостого скликання Кролевецького району Сумської області

 

1.Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, управління комунальною власністю, земельної реформи та охорони навколишнього середовища:

Голова комісії :  Пишун  Тетяна  Миколаївна

 

Члени комісії :  Назаренко  Любов Миколаївна

Білодід Ганна Григорівна

Клок  Олександр Іванович

Малиновський Володимир Миколайович

 

2.Постійна комісія з питань депутатської етики, діяльності ради і самоврядування, законності, правопорядку і територіального устрою:

Голова комісії :  Єрошик  Сергій  Олександрович

 

Члени комісії :  Чайка Наталія Анатоліївна

Глушко Олександр Васильович

Кривенко Людмила Петрівна

Щербакова Людмила Валентинівна

 

 

3.Постійна комісія з питань освіти, охорони здоровя, культури, спорту, побутового і торгівельного обслуговування та соціального захисту населення:

Голова комісії :  Гузенко Сергій Володимирович

 

Члени комісії :  Климова Валентина Миколаївна

Чаус Сергій Миколайович

Міцай Олександр Анатолійович

Мовлевич Олексій Миколайович

 

С П И С О К

ДЕПУТАТІВ   ЛЕНІНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

№п/п

Прізвище  Ім”я  по батькові

Вулиця

с.Ленінське

1. Глушко Олександр Васильович Леніна
2. Пишун  Тетяна  Миколаївна Панфілова
3. Щербакова Людмила Валентинівна Гагаріна
4. Білодід  Галина  Григорівна В.Рубана, Кошового
5. Гузенко Сергій Володимирович Шевченка
6. Єрошик  Сергій  Олександрович Радянська
7. Міцай Олександр Анатолійович Комсомольська
8. Клок Олександр Іванович Жовтневої революції
9. Климова Валентина Миколаївна Ватутіна, Чехова
10. Міцай Ірина Михайлівна Островського, Маяковського
11. Малиновський Володимир Миколайович Карла Маркса
12. Чаус Сергій Миколайович Стукалова

с.Лапшине

13. Назаренко Любов  Миколаївна (Лапшине) Радіозаводівська, Хутірська
14. Кривенко  Людмила  Миколаївна (Лапшине) Шлях, Центральна

с.Любитове

15. Чайка Наталія Анатоліївна (с.Любитове) Вишнева, Поштова
16. Мовлевич Олексій Миколайович (с.Любитове) Лугова, Широка