41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Декабрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Постійні комісії Божківської сільської ради

              Постійні комісії:

  1. Мандатна, з питань депутатської етики, діяльності ради і самоврядування, законності, правопорядку, територіального устрою:

Голова комісії:   Пишун Надія Василівна –Червоноранківська сільська  рада, касир, депутат по виборчому округу № 9;

Члени комісії:    Круковська Наталія Володимирівна – Червоноранківська сільська рада, прибиральниця, депутат по виборчому  округу № 8;

Микушка Надія Миколаївна – пенсіонерка, депутат  по виборчому округу № 2;

Сендецький Сергій Олексійович – товариство з  обмеженою відповідальністю «Ранок», сторож, депутат по виборчому округу № 4.

  1. Комісія з питань планування, бюджету, фінансів, навколишнього середовища, зв’язку, агропромислового і соціального розвитку села:

Голова комісії:   Васильцова Олена Іванівна –Червоноранківський  навчально-виховний комплекс, комірник, депутат  по виборчому округу № 5;

Члени комісії:    Калишенко Павло Васильович – товариство з  обмеженою відповідальністю «Ранок», бджоляр, депутат по виборчому округу № 12;

Мазненко Олена Леонідівна – Червоноранківський навчально-виховний комплекс, техпрацівник, депутат  по виборчому округу № 1;

Отрох Микола Васильович –      товариства з обмеженою відповідальністю «Ранок», головний енергетик, депутат по виборчому округу № 7;

 

  1. Соціально-культурна комісія:

Голова комісії:  Омельченко Наталія Павлівна – Червоноранківське  відділення поштового зв’язку, листоноша, депутат по  виборчому округу № 11;

Члени комісії:   Замула Світлана Олександрівна – Червоноранківський навчально-виховний комплекс, техпрацівник, депутат депутат по виборчому округу № 10;

Киричок Ольга Петрівна – Червоноранківський  навчально-виховний комплекс, вчитель, депутат  по виборчому округу № 3.