41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Склад Президії Кролевецької районної ради

Склад президії районної ради сьомого скликання:

 

Цикал Юрій Володимирович – заступник голови районної ради

 

Голови постійних комісій:

 

ШолудченкоАлла Володимирівна - голова постійної комісії з питань розвитку  місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної політики; 
МалаховСергій Миколайович

 

- голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю; 
МарченкоСвітлана Анатоліївна - голова постійної комісії з з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення; 
БібікОлена Віталіївна - голова постійної комісії з питань промисловості, сільського господарства, будівництва, природних ресурсів, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології, інвестиційної діяльності та житлово-комунального господарства.

Керівників депутатських фракцій та груп:

 

БикВіктор Михайлович

 

- керівник депутатської фракції «ВОЛЯНАРОДУ»
СергієнкоНіна Матвіївна

 

- керівник депутатської фракції  «Всеукраїнськеоб’єднання «Батьківщина»
ГлушкоОлександр Вікторович

 

- керівник депутатської групи  «Блок ПетраПорошенка «Солідарність»
ПономаренкоСергій Васильович

 

- керівник депутатської фракції «УКРОП»
ПетровМаксим Сергійович - керівник депутатської фракції  «Радикальнапартія Олега Ляшка»

 

Регламент роботи районної ради

Депутати районної ради сьомого скликання

Уточнено 04.02.2019

№ п.п. Прізвище, ім’я, побатькові депутата Назваполітичної партії (блоку) від якої обрано депутата(згідно класифікатору)
1 2 3
1 Авраменко Анна Анатоліївна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Політична партія «Воля народу»
3 Бик Віктор Михайлович Політична партія «Воля народу»
4 Бондаренко Володимир Васильович Політична партія «Воля народу»
5 Бондаренко Олег Васильович Радикальна партія Олега Ляшка
6 Бібік Олена Віталіївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  — УКРОП»
7 Кохан Василь Павлович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
8 Герасимова Лариса Петрівна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9 Глушко Олександр Вікторович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
10 Журавель Світлана Михайлівна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11 Зьома Андрій Миколайович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
12 Козлова Ольга Павлівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  — УКРОП»
13 Коропець Іван Миколайович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14 Кошевьоров Віталій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  — УКРОП»
15 Куртась Анатолій Іванович Політична партія «Воля народу»
16 Куцогол Микола Васильович Політична партія «Воля народу»
17 Малахов Сергій Миколайович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
18 Марченко Світлана Анатоліївна ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
19 Меншун Валентина Василівна Політична партія «Воля народу»
20 Мехедок Анатолій Федорович Політична партія «Воля народу»
21 Ковтун В’ячеслав Олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  — УКРОП»
22 Козлов Роман Євгенович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
23 Мороз Юрій Вікторович Радикальна партія Олега Ляшка
24 Петров Максим Сергійович Радикальна партія Олега Ляшка
25 Побивайло Сергій Вікторович Політична партія «Воля народу»
26 Пономаренко Сергій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  — УКРОП»
27 Ракитянський Олександр Тимофійович Політична партія «Воля народу»
28 Рябоконь Валентина Василівна Політична партія «Воля народу»
29 Сергієнко Ніна Матвіївна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
30 Ткаченко Євгеній Васильович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
31 Халецький Олег Борисович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
32 Хилько Тетяна Іванівна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
33 Цикал Юрій Володимирович Політична партія «Воля народу»
34 Шолудченко Алла Володимирівна Радикальна партія Олега Ляшка

Районні програми

Районні програми 2012 рік:

•Районна цільова програма „Дитячі меблі  Кролевеччини” на період до 2015 року

•Районна програма освітлення населених пунктів Кролевецького району на 2012-2015 роки

•Районна комплексна програма „Освіта Кролевеччини у 2012 – 2015 роках”

•Програма фінансової підтримки громадської організації „Кролевецька  районна організація ветеранів України” на 2012 — 2015 роки

Проект «Нова генерація: відкриття молодіжної ініціативи в рамках побратимської співпраці» («NGO-2012»)

Програма фінансової підтримки громадської організації  „Кролевецька районна організація української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)” на 2012 — 2015 роки

Комплексна програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Кролевецького району на 2012-2015 роки

Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2012 – 2015 роки

Районна цільова програма «Про реалізацію на території Кролевецького району проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO»

Районна  програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки

Програма забезпечення депутатської діяльності Кролевецької районної ради на 2012-2015 роки

•Районна програма забезпечення лікарів Кролевецького району службовим житлом на 2012-2015 роки

•Районна програма соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших ядерних аварій на 2012-2015 роки

•Районна програма «Поводження з твердими побутовими відходами в Кролевецькому районі на 2012-2016 роки»

•Районнна програма розвитку фізичної культури і спорту в Кролевецькому районі на 2012-2016 роки

•Програма фінансування виставкових заходів, заходів по підготовці та проведенню державних свят і певних календарних дат у 2013 році

•Програма підтримки малого та середнього підприємництва у Кролевецькому районі на 2013-2014 роки

•Районна цільова програма зі створення містобудівного кадастру  на 2012-2013 роки у Кролевецькому районі

Програма підтримки малого підприємництва на 2013-2014 роки

Програма протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках 

Програма відпочинку та оздоровлення дітей у 2013 році

Програма фінансування виставкових заходів, заходів по підготовці та проведенню державних свят і певних календарних дат у 2013 році

Програма економічного і соціального розвитку Кролевецького району у 2013 році 

РАЙОННА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА з розроблення схеми планування територіїКролевецького району на 2013- 2014 роки

ПРОГРАМА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ  на період до 2017 року

Районна Програма соціального захисту населення на 2013-2016 роки

РАЙОННА ПРОГРАМА забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавленихбатьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2016 роки

Районні Програми 2014 рік

 Програма економічного і соціального розвитку Кролевецького району у 2014 році 

Програма фінансування виставкових заходів, заходів по підготовці та проведенню державних свят і певних календарних дат у 2014 році 

Районна програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік

Комісії

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної політики:

 

Голови комісії:

ШолудченкоАлла Володимирівна депутат від Кролевецької районної організації Радикальної  партії Олега Ляшка, начальника віддлу кадрів з виконанням функцій юриста ТОВ «Укрсанліт»,

 

Членів комісії:

Халецький Олег Борисович 

 

 

 

Кошевьоров

Віталій Васильович

 

  

Глушко

Олександр Вікторович

 

 

Журавель

Світлана Михайлівна

депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», керівника апарату Кролевецької районної державної адміністрації, 

 

депутат від Кролевецької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», фізичної особи – підприємця,

 

 

депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», фізичної особи — підприємця,

 

депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», пенсіонерки,

КуртасьАнатолій Іванович депутат від Кролевецької районної організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», пенсіонера,
МеншунВалентина Василівна депутат від Кролевецької районної організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», пенсіонерки,

 

   

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю:

 

Голова комісії:

МалаховСергій Миколайович                                депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», директора ТОВ «Фармамед»,

Членів комісії:

 
Бик Віктор Михайлович 

 

 

Кохан

Василь Павлович

депутат від депутат від Кролевецької районної організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», фізичної особи — підприємця, 

 

депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», директор ТОВ «Інвестбуд-комплекс»

 КоропецІван Миколайович депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», вчителя Реутинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, 
ПетровМаксим Сергійович депутат від Кролевецької районної організації Радикальної  партії Олега Ляшка, фізичної особи – підприємця,
ПономаренкоСергій Васильович депутат від Кролевецької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», фізичної особи – підприємця,
 ТкаченкоЄвгеній Васильович

    

Ракитянського

Олександра Тимофійовича

депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації  Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», директор Кролевецької станції юних туристівдепутат від депутат від Кролевецької районної  організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», фізичної особи – підприємця.

 

 

  

Постійна комісія з    питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова комісії:

МарченкоСвітлана Анатоліївна депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ», учителя Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5,

Члени комісії:

Авраменко Анна Анатоліївна    депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», завідуючої інфекційним відділенням Кролевецької ЦРЛ,
 Герасимова Лариса Петрівна депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», вчителя Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенв №6,
 КозловаОльга Павлівна депутат від Кролевецької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», завідуючої аптечним пунктом №7 ТОВ «Юнона»,
 
КовтунВ’ячеслав Павлович 

 

 

Побивайло

Сергій Вікторович

 

 

 

 

Рябоконь

Валентина Василівна

 

 

 

Сергієнко

Ніна Матвіївна

 

 

 

Хилько

Тетяна Іванівна

депутат від Кролевецької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», вчитель інформатики Локнянського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» 

 

депутат від Кролевецької районної організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», лікаря невідкладних станів Сумського центру екстреної і невідкладної допомоги та медицини катастроф,

 

 

 

депутат депутат від Кролевецької районної  організації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», директора Локнянського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,

 

 

депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», пенсіонерки,

 

 

 

депутат від Кролевецької  районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», пенсіонерки.

2.4. Постійна комісія з питань промисловості, сільського господарства, будівництва, природних ресурсів, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології, інвестиційної діяльності та житлово-комунального господарства:

 

 

Голови комісії:

Бібік                                                   депутат від Кролевецької районної

Олена Віталіївна                             організації політичної партії «Українське

об’єднання патріотів — УКРОП», швачка

ПП «Ярослав»

Членів комісії:

 

ЗьомаАндрій Миколайовича депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голови СОК «Мутинчанка»,
 БондаренкоВолодимир Васильович депутат від Кролевецької районної організації  Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», слюсара Шосткинського УЕГГ,
 БондаренкоОлег Васильович депутат від Кролевецької районної організації Радикальної  партії Олега Ляшка,тимчасово непрацюючого,
 КуцоголМикола Васильович депутат від Кролевецької районної організації  Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», директора ПП «Камінське»,
 МехедокАнатолій Федорович

 

 

Козлов                              

Роман Євгенович 

 

 

 

Мороза

Юрія Вікторовича                  

 

 

депутат від Кролевецької районноїорганізації Політичної Партії «ВОЛЯ НАРОДУ», директора ПП «Нива-Агро», 

 

 

депутат від Кролевецької районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова правління райспоживспілки

 

 

 

депутат від Кролевецької районної організації Радикальної  партії Олега Ляшка, старшого технолога ТОВ «Комплекс Агромарс» «Гаврилівські курчата».

 

 

Виконавчий апарат ради

41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-23-78, rada@krolrada.gov.ua

Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Службовий телефон

Цикал Юрій Володимирович — заступник голови районної ради  5-13-53

Хоменко Людмила Григорівна — головний бухгалтер  5-11-54

Чеберяк Валерій Васильович — консультант відділу організаційної роботи та комунальної власності виконавчого апарату районної ради  5-12-81

Шприндель Вікторія Вікторівна — консультант відділу організаційної роботи та комунальної власності виконавчого апарату районної ради  5-12-81

Гриценко Віра Олександрівна — консультант виконавчого апарату з питань юридичного забезпечення  5-11-54

Козинець Сергій Михайлович — начальник відділу організаційної роботи та комунальної власності виконавчого апарату районної ради  5-12-81

Дьордяй Галина Анатоліївна  — секретар голови районної ради   5-25-56

 

Оновлено 28.12.2018.

Керівництво ради

 Заступник голови Кролевецької районної ради

DSC_0229

Цикал Юрій Володимирович